Haber

Bayraklı’nın sporcuları fark yarattı

Spor alanındaki başarıları ve milli kadro düzeyinde yetiştirdiği sporcularla dikkat çeken Bayraklı Belediyesi, Kick Boks Federasyonu’nun düzenlediği Ege Bölgesi Şampiyonası’ndan 7 madalya ile döndü. 155 sporcunun katıldığı turnuvada ilçenin gururu olan başarılı sporcular 5 ikincilik ve 2 üçüncülük madalyası kazandı. Lider Serdar Sandal, “Spora verdiğimiz önem ve desteğin meyvelerini çocuklarımızın başarılarıyla almanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Türkiye Kick Boks Federasyonu Ege Bölgesi Şampiyonası’nı düzenledi. Buca Afetevleri Spor Salonu’nda düzenlenen ve 6 ilden 155 sporcunun katıldığı maçlara Bayraklı Belediyesi de 8 sporcu gönderdi. Yıl boyunca düzenlenen çeşitli turnuvalarda elde ettikleri derecelerle Bayraklı’nın gururu olan başarılı sporcular, bu maçta da 7 madalya kazandı. Rekabet dolu müsabakalara sahne olan turnuvada Bayraklı Belediyesi sporcuları 5 ikincilik ve 2 üçüncülük madalyası kazanarak Ege Bölgesi’nin en iyileri arasında yer aldı.

SPORLARIN MOTORU BAYRAKLI

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Gençlerimize inanıyor, güveniyor ve destekliyoruz. Bayraklı Belediyesi, çocuklarımızın ve gençlerimizin emek ve başarılarıyla 30 ilçenin ortasında altyapı, gençlik ve sporda lokomotif güç konumuna geldi. olarak elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.İlçemizi gururlandıran tüm sporcularımızı tebrik ediyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu