Haber

Ekrem İmamoğlu, Erdoğan’ın ‘Su’ Videosuna Yorum Yaptı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın korumasının verdiği suyu içmemesinin ardından internette viral olan video hakkında konuştu. İmamoğlu, “Senin adına üzüldüm, neden biliyor musun? Arkada güldüler güleni kaçırmayın‘ söz konusu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın korumasının kendisine uzattığı suyu içmediği görüntüler dün Twitter’da en çok konuşulanların ortasında yer aldı.

Hemen hatırlıyoruz ⬇️

Sözcü TV’de yayın yapan İmamoğlu, Erdoğan’ın bu duruma üzüldüğünü ve ‘arkasından gülenlere’ dikkat etmesi gerektiğini savundu.

İmamoğlu, “Bu duruma üzüldüm, neden biliyor musunuz? Arkada güldüler, gülenleri kaçırmasınlar. Bir daha izleyin. Kendi akrabalarınız ona gülüyor” dedi.

Millet İttifakı’nın Başkan Yardımcılığı adayı İmamoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: Ben vicdanlıyım. Ülkenin seçilmiş bir başkanı var. Biri ona hakaret ederse kalbim kırılır. Açık su içmemekte de haklı. Allah korusun her şey olabilir. Tanrı sağlığınızı korusun. Ama ona gülenleri analiz etsinler.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu