Yaşam

Simge’nin 26 Şubat ‘akustik’ biletleri satışta

İSTANBUL (İGFA) – Atlantis Üretim tertibiyle sahne alan Simge, kendi müziklerinin yanı sıra sahne de söylemekten hoşlandığı müziklerin akustik hallerini Bostancı konserlerinde binlerce hayranı ile birlikte seslendirdi.

Biletleri günler öncesinden tükenen konser için Kaya Emrah Kaya ve Burak Bayraktaroğlu imzalı 2 özel tasarım giyen ünlü sanatkarın sahnesi de özel olarak tasarlandı.

Konser için özel bir repertuvar hazırlayan Simge, kendisini izlemeye gelen binlerce hayranı ve ünlü konuklarına teşekkür ederek konserine başladı.

İlerleyen saatlerde cümbüşün tavan yaptığı konser için ünlü sanatçı, ‘Akustik konserlerimin ilkini Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirdik. Takım olarak çok memnunuz. Kış uzunluğu Türkiye’nin her yerinden binlerce hayranıma ulaşmak için vilayet il gezeceğim. Hayranlarım benim ince çizgimdir. Her birinin eğleneceği süper konserlere imza atmak için gece gündüz çalışıyorum. ‘dedi.

Gelen ağır istek üzerine 26 Şubat 2023 tarihi için Bostancı Şov Merkezi konseri biletleri satışa çıkarıldı.

Simge, Kral Pop Radyo Medya Sponsorluğunda gerçekleşen “Akustik” konser serisine önümüzdeki günlerde Ankara, İzmir, Bursa, Konya olmak üzere devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu